CENTER

Firma

Jesteśmy firmą programistyczno - konsultingową dostarczającą skrojone na miarę potrzeb klienta rozwiązania programistyczne. Od kilkunastu lat z sukcesem wspieramy małe, średnie i duże firmy przy lokalnych i międzynarodowych projektach. Efektywnie wspieramy naszych klientów przy projektach polskich jak i obcojęzyczynych. 

Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy realizując projekty w największych agencjach badawczych oraz po stronie klienta, gwarantujemy wysoką jakość dostarczanych produktów. Wszystkie projekty są realizowane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, nadzorujących projekty od samego początku aż po zakończenie.

Projektując narzędzia, wykorzystujemy zarówno zaawansowane techniki.
Stawiamy na indywidualne podejście do klienta.

Brak stałych kosztów zatrudnienia

Niezależnie czy masz małą czy dużą firmę. Czy brakuje Ci pracownika na miesiąc czy dwa. Oferta skierowana jest również do Ciebie. W naszej firmie wynajmujesz pracownika do projektu.

Terminowe przygotowanie zleceń

Wiemy jak ważny jest dla naszych klientów czas przygotowania i uruchomienia projektu. Dlatego, z zachowaniem najwyższej jakości usług, staramy się przygotować narzędzie w możliwie najkrótszym czasie.

Wycena i terminy

Nasi klienci już przed rozpoczęciem projektu otrzymują kosztorys oraz pełną informacje o terminie przygotowania narzędzia.

Dopasowanie się do potrzeb klienta (7 dni w tygodniu)

Niezależnie czy podeślesz nam projekt w piątek czy w inny dzień nasz programista zajmie się nim bezzwołocznie, abyś otrzymał projekt możliwie najszybciej do tesotwania

Od pomysłu do sukcecu

Wszystkie oferty wyceniane są indywidualnie w zależności od zaangażowania.

Zapraszamy do przesłania.

Skrypty

Contact Us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.